klínový řemen AVX13-925, 12,5x925 Le
Výrobce: AMA S.p.A.
Katalogové číslo: 34370
EAN: 8023453386820
Obrázek k výrobku 30640 - klínový řemen AVX13-925, 12,5x925 Le
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Více info
rozměr a 12,5
Rozměr S 10
vnější délka Le 925
Typ AVX13-925
Skladem u dodavatele36 Odesíláme / k vyzvednutí: Středa 27.05.2026
K osobnímu vyzvednutí je nutná objednávka z eshopu.
O připravenosti Vás budeme informovat. Teprve pak lze zboží osobně vyzvednout.
161,50 Kčs DPH/ ks
161.50
ks
Vlastnosti produktu
Obrázek k výrobku 23468 - klínový řemen AVX13-1700, 12,5x1700 Le
Vlastnost Hodnota
rozměr a 12,5 mm
Rozměr S 10 mm
vnější délka Le 925 mm