Přihlášení
Ztratili jste heslo?

KARDANKA Moje náhradní díly  +420 491 114 383, +420 733 672 188  info@kardanka.cz

Napsali o nás

Časopis zemědělec v Regionu:

Začínali s regionálním prodejem náhradních dílů, dnes posílají díly po celé republice i do zahraničí


Ve své podstatě malá regionální firma postupně získala klientelu po celé republice a nyní cílí i na okolní země. Firma CS Technika s.r.o. začala s prodejem náhradních dílů v regionální prodejně ve Dvoře Králové nad Labem. Během této krátké doby již dvakrát změnila adresu provozovny vždy z důvodu potřeby větších prostor. K vlastnímu růstu přispívá především prodej přes internetový obchod KARDANKA.cz

Sklad kardanka.cz
Proč jste se rozhodli podnikat v oboru náhradních dílů a jaké byly začátky?


V tomto oboru jsme již několik let pracovali a měli jsme slušné zkušenosti a dobré kontakty na dodavatele. Navíc v našem regionu chyběl slušný prodejce náhradních dílů na zemědělskou techniku a právě to bylo nejdůležitější pro naše rozhodnutí. Tak vznikla 15. 1. 2010 naše firma. Začátky byly pomalejší a chvíli nám trvalo, než jsme vše nastartovali dle našich přestav, ale podařilo se a firma začala pomalu růst.


Co dle Vašeho názoru nejvíce ovlivnilo úspěch Vašeho podnikání?


Z počátku jsme prodávali klasicky z kamenné prodejny, ale po čase jsme se rozhodli pro moderní cestu internetového obchodu. Zaregistrovali jsme si internetovou doménu www.kardanka.cz a začali provozovat eshop. Rozjezd eshopu nebyl nikterak rychlí, ale postupně nám přibývali zákazníci a začínalo se dařit. Stále rozšiřujeme sortiment a snažíme se vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků. Není to jednoduché, ale vracející se zákazníci nám ukazují, že jdeme správnou cestou.


Jakou roli dle Vás hraje prodej přes internet?

Prodej přes internet je dnes naprosto běžná záležitost. Lidé nakupují elektroniku, techniku i oblečení. Co se týče prodeje náhradních dílů obecně, tak zde to jde pomalejším tempem. Koupit správný kardan, sedačku nebo hydraulický rozvaděč není tak jednoduché, jako vybrat a objednat mobilní telefon. Pro prodej náhradního dílu potřebujete správné informace. Pro mnoho zákazníků je jednodušší zajít do nejbližší prodejny a nechat si poradit. Na tom jsme také založili náš internetový prodej. Naše stránky budujeme tak, aby se v nich zákazník co nejlépe orientoval a dostal správné informace. Dále jsme schopni poradit po telefonu. Samozřejmostí je možnost vrátit nepoužité díly do 14 dnů. Takže v případě, že se daný díl nehodí, pak jej vezmeme zpět, nebo vyměníme za ten správný.


Odkaz na článek

Porovnání výrobků

Porovnat

Zasílat novinky

Zobrazit starší letáky

Chcete od nás dostávat novinky a akční nabídky? Pak neváhejte zaregistrovat Vaši e-mailovou adresu a potvrdit.

Informace o zpracování osobních údajů (GDPR).

Odhlášení z odběru

Kontakt

CS Technika s.r.o.
Krkonošská 2912
544 01, Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 491 114 383
Mobil: +420 733 672 188
E-mail: info@kardanka.cz
Web: www.kardanka.cz

Výhody nákupu u nás

Patříme mezi největší prodejce dílů na zemědělskou techniku.

Máme vlastní bohaté zkušenosti s prodávanými výrobky.

Kvalitní zázemí a tým vyškolených pracovníků.

Možnost vrácení zboží do 14 dnů samozřejmostí. 

Vlastní výroba
hydraulických hadic

Naposledy prohlížené zboží

Nemáte doposud žádné navštívené produkty.