klínový řemen AVX13-1700, 12,5x1700 Le
Výrobce: AMA S.p.A.
Katalogové číslo: 34398
EAN: 8023453387087
Obrázek k výrobku 30666 - klínový řemen AVX13-1700, 12,5x1700 Le
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Více info
rozměr a 12,5
Rozměr S 10
vnější délka Le 1700
Typ AVX13-1700
Předpokládané datum naskladnění: 22.06.2026
Zboží není skladem
333,75 Kčs DPH/ ks
333.75
ks
Vlastnosti produktu
Obrázek k výrobku 23468 - klínový řemen AVX13-1700, 12,5x1700 Le
Vlastnost Hodnota
rozměr a 12,5 mm
Rozměr S 10 mm
vnější délka Le 1700 mm