klínový řemen AVX13-1450, 12,5x1450 Le
Výrobce: AMA S.p.A.
Katalogové číslo: 34391
EAN: 8023453387018
Obrázek k výrobku 30659 - klínový řemen AVX13-1450, 12,5x1450 Le
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Více info
rozměr a 12,5
Rozměr S 10
vnější délka Le 1450
Typ AVX13-1450
Skladem v expedici2 ks Odesíláme / k vyzvednutí: Pondělí 18.05.2026
Skladem u dodavatele20 Odesíláme / k vyzvednutí: Středa 27.05.2026
K osobnímu vyzvednutí je nutná objednávka z eshopu.
O připravenosti Vás budeme informovat. Teprve pak lze zboží osobně vyzvednout.
253,90 Kčs DPH/ ks
253.90
ks
Vlastnosti produktu
Obrázek k výrobku 23468 - klínový řemen AVX13-1700, 12,5x1700 Le
Vlastnost Hodnota
rozměr a 12,5 mm
Rozměr S 10 mm
vnější délka Le 1450 mm