Vodivá síť pro drůbež KERBL PREMIUM 122 cm x 50 m / 2 hroty
Ohradníková vodivá síť pro drůbež, pro konstrukci elektrického ohradníku, 15 PREMIUM sklolaminátových tyček, 4 kotvící háky, dvojitý hrot, menší velikost ok ve spodní části, výška 122 cm a délka 50 m.
Pro jaké druhy zvířat je síť určena
Vodivá síť pro slepice, kachny, husy a další drůbež. Vodivou síť můžete využít také např. pro jehňata.Využití ohradníkové sítě
Vodivá síť je perfektní volbou pro tvorbu výběhu pro slepice. Výběh postavíte úžasně rychle a jednoduše na jakémkoliv místě. Tvorba výběhu je přitom nesmírně variabilní, tedy můžete vytvořit výběh téměř jakéhokoliv tvaru potřebujete. Obrovskou výhodou je, že výběh vytvořený z vodivé sítě můžete podle potřeby jednoduše přesunout na jiné místo. Jakmile slepice ve svém výběhu vyzobou nebo vyhrabou trávu, můžete jim tento mobilní výběh během chvilky přesunout na nový prostor. Síť můžete využít také k ohraničení zahrádky nebo jiného prostoru, kam nechcete, aby Vám drůbež chodila. Vodivá síť je elektrifikovatelná, tedy na síť je možné napojit bateriový zdroj a tím vytvořit elektrický ohradník.

Technická specifikace
Výška sítě: 122 cm
Délka sítě: 50 m
4 kotvící háky
15 PREMIUM sklolaminátových tyček s dvojitým pozinkovaným hrotem
dvojitý pozinkovaný hrot zajišťuje vyšší stabilitu i v měkké půdě.
Vodiče v lanku: 3 x 0,2 mm
Vzdálenost mezi provázky jen 6 cm.
Ve spodní části jsou menší oka než v horní pro zajištění lepší ochrany zvířat před dravci
Uzly spojené plastovou sponkou brání roztřepení lanka.
Vhodné k napájení bateriovým zdrojem v kombinaci se zemnící tyčí. (bateriový zdroj ani zemnící tyč není součástí balení)
K jednoduchému průchodu do výběhu můžete k síti zakoupit také bránu k síti.
Návod k použití ke stažení:

Vodivá síť pro drůbež KERBL PREMIUM 122 cm x 50 m / 2 hroty