Limpar Akku 25

Katalog. kód ACZFKV-E7

Zametací kartáč Limpar Akku 25 Zametací kartáč Limpar Akku 25 je akumulátorovou modifikací zametacího kartáče Limpar 67. Byl vyroben z důvodu stále častějšího požadavku zákazníků  po nulových emisích a minimální hlučnosti. Tento zametací kartáč je určen pro zametání menších ploch jako příjezdových cest, chodníčků, … Více informací »

 • Vaše cena: 57 800 
  včetně PHE a DPH
  47 769  bez DPH

Rozšířený popis


Zametací kartáč Limpar Akku 25


Zametací kartáč Limpar Akku 25 je akumulátorovou modifikací zametacího kartáče Limpar 67. Byl vyroben z důvodu stále častějšího požadavku zákazníků  po nulových emisích a minimální hlučnosti. Tento zametací kartáč je určen pro zametání menších ploch jako příjezdových cest, chodníčků, menších parkovišť či jiných zpevněných ploch o velikosti cca 2000 m2. Díky jeho kompaktní velikosti je snadno uskladnitelný, velice dobře se ovládá a dají se s ním uklízet i poměrně úzká místa. Kvalita těchto výrobků je zajištěna díky kompletní výrobě v Německu za použití velice kvalitních komponentů. Tento stroj má široké využití po celý rok. Během roku pro odklízení nečistot za pomoci sběrného boxu a v zimě pro úklid sněhové nadílky i s možností využití sněhové radlice a sněhových řetězů.
 

Kartáč:

Zametací kartáč Limpar Akku 25 je koncipován tak, že kartáčem točí v horizontální poloze a mete tak nečistoty před sebou. Kartáč sám o sobě má průměr 25 cm, šířku 70 cm . Je možno jej natáčet ve třech polohách - napravo, nalevo a doprostřed - a tím regulovat kam bude stroj nečistoty odmetat. Kartáč se točí konstantní rychlostí. Lze jej snadno zapnout i vypnout.
 

Nastavení přítlaku:

Horizontální kartáče Limpar mají přední vodící kolečko umístěné zhruba v 1/3 délky stroje. Tím je zajištěna výborná stabilita stroje a také snadné ovládání. Toto kolečko zároveň slouží k regulaci přítlaku kartáče. U modelu zametacího kartáče Limpar Akku 25 jednoduše nastavíte přítlak za pomocí otočného mechanismu na hřbetu stroje, bez nutnosti používat jakékoli nářadí. Pro prach a volné nečistoty stačí jemný přítlak, při kterém dochází k minimálnímu opotřebení kartáče. Pro hrubší nebo velké nečistoty, nebo v případě nečistot přichycených k podkladu je nutno volit větší přítlak stroje.
Pojezd:


U strojů Limpar najdeme kvalitní řešení pojezdu již u základního modelu. Zametací kartáč Limpar Akku 25 je osazen kvalitní kovovou převodovkou pro zajištění pojezdu. Převod pohonu z převodovky na kola je zajištěn pomocí řetězu. Jedná se o velice kvalitní a bytelné provedení, které slouží po dlouhou dobu i v nepříznivých a náročných podmínkách například u technických služeb. Je to léty odzkoušené řešení.

V poslední době se na trhu objevily stroje z Číny, které řeší pojezd podobně jako u sněhových fréz. Toto řešení je pro zametací kartáče naprosto nevhodné a velmi poruchové. Motorové zametací kartáče pracují ve velice prašném prostředí a tudíž otevřená přítlačná převodovka velmi trpí a nemá dlouhou životnost.
Ovládání:


Tento zametací kartáč se ovládá velice jednoduše. Obsluha má k dispozici dvě páky na řidítkách. Jednou se spouští pojezd a druhou na druhé straně se spouští kartáč. Ovládání je velice snadné a intuitivní. Během chvilky se s ovládáním tohoto stroje sžije každý uživatel. Natáčení kartáče do stran je řešeno prodlouženou pákou z místa obsluhy, kdy jednoduše přitáhnutím nebo oddálením páky a její aretací volíte natočení.

Příslušenství:

K tomuto stroji je možno dokoupit toto příslušenství:

Sběrný box: slouží k zavěšení před kartáč. Stroj do něj nametá nečistoty, které pak snadno vysypete, kam bude potřeba.

Sněžná radlice: zavěšuje se před kartáč, slouží k odhrnování vyšší nadílky sněhu (sníh do 8 cm se s tímto kartáčem odklízet zametáním)


 

Specifikace

 • Motor: stejnosměrný elektromotor 24V
 • Pracovní šíře: 70 cm
 • Pojezd: ano
 • Kola pohonu: 4,00 - 4
 • Zatížení: Rovnoměrně pro snadnou manipulaci
 • Nastavení výšky: Pomocí stavěcího šroubu
 • Kartáč: Polyester
 • Nastavení úhlu: Vpravo, vlevo, střed
 • Rychlost kartáče: Konstatní
 • Průměr kartáče: 25 cm
 • Poznámka: pro plochy cca 2000 m2, včetně nabíječky i baterie
Související
Sněhové řetězy

Sněhové řetězy

3 677 

Kartáč na sníh (L 67-72)

Kartáč na sníh (L 67-72)

5 158 

Universální kartáč (L 67-72)

Universální kartáč (L 67-72)

4 513 

Kartáč 1/2poly,1/2ocel (L 67-72)

Kartáč 1/2poly,1/2ocel (L 67-72)

5 339 

Sněhová radlice pro LIMPAR 67-72

Sněhová radlice pro LIMPAR 67-72

5 850 

Sběrná nádoba PVC pro Limpar 67-72

Sběrná nádoba PVC pro Limpar 67-72

8 650 

Komentáře

Položky označené * jsou povinné.

 
 
Zeptejte se odborníka

Zeptejte se odborníka

Naposledy navštívené

 • Doprava zdarma

Limpar Akku 25

Katalog. kód ACZFKV-E7 Limpar Akku 25
Zametací kartáč Limpar Akku 25 Zametací kartáč Limpar Akku 25 je akumulátorovou modifikací zametacího kartáče Limpar 67. Byl vyroben z důvodu …

57 800 
včetně PHE a DPH

 

zboží není skladem
Kdy zboží dostanu?
Kliknutím na tento odkaz můžete odeslat poptávku na dostupnost výrobku

 • Motor: stejnosměrný elektromotor 24V
 • Pracovní šíře: 70 cm
 • Pojezd: ano