klínový řemen AVX13-1500, 12,5x1500 Le
Výrobce: AMA S.p.A.
Katalogové číslo: 34393
EAN: 8023453387032
Obrázek k výrobku 30661 - klínový řemen AVX13-1500, 12,5x1500 Le
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Více info
rozměr a 12,5
Rozměr S 10
vnější délka Le 1500
Typ AVX13-1500
Skladem u dodavatele14 Odesíláme / k vyzvednutí: Středa 27.05.2026
K osobnímu vyzvednutí je nutná objednávka z eshopu.
O připravenosti Vás budeme informovat. Teprve pak lze zboží osobně vyzvednout.
294,21 Kčs DPH/ ks
294.21
ks
Vlastnosti produktu
Obrázek k výrobku 23468 - klínový řemen AVX13-1700, 12,5x1700 Le
Vlastnost Hodnota
rozměr a 12,5 mm
Rozměr S 10 mm
vnější délka Le 1500 mm