klínový řemen AVX10-1420, 9,5x1420 Le
Výrobce: AMA S.p.A.
Katalogové číslo: 29779
EAN: 8023453444117
Obrázek k výrobku 28255 - klínový řemen AVX10-1420, 9,5x1420 Le
Klikni pro zobrazení většího obrázku
Více info
rozměr a 9,5
Rozměr S 8
vnější délka Le 1420
Typ AVX10-1420
Skladem v expedici2 ks Odesíláme / k vyzvednutí: Pátek 15.05.2026
Skladem u dodavatele45 Odesíláme / k vyzvednutí: Středa 27.05.2026
K osobnímu vyzvednutí je nutná objednávka z eshopu.
O připravenosti Vás budeme informovat. Teprve pak lze zboží osobně vyzvednout.
195,10 Kčs DPH/ ks
195.10
ks
Vlastnosti produktu
Obrázek k výrobku 23441 - klínový řemen AVX10-1600, 9,5x1600 Le
Vlastnost Hodnota
rozměr a 9,5 mm
Rozměr S 8 mm
vnější délka Le 1420 mm